Přijala jsem svoje tělo takové jaké je


V zrcadle na zdi jasně vidím, že jsem krásná a že křivky mého těla jsou naprosto dokonalé. Líbím se sama sobě a vím, že i můj partner mé tělo miluje. Jsem si vědomá své vlastní krásy – krásy, která vyzařuje zevnitř ven. 

Moje dokonalé tělo dalo vzniknout mým krásným a zdravým dětem, moje prsa pro ně tvořila mléko, díky rukám denně dělám tolik krásných a důležitých věcí...


Možná si teď říkáte, že vy se tak rozhodně necítíte nebo že jsem spadla z višně a pořádně si u toho natloukla hlavu.


Dříve jsem si myslela, že nejsem hezká


Nelíbilo se mi moje tělo, na můj vkus jsem měla malá prsa, příliš špičatý nos, úzký obličej a s dalšími nedostatky bych mohla pokračovat. Oplývala jsem spíš rozumovými schopnostmi. A krása nebo pocit, že bych mohla být krásná, jsem vždy považovala za nedůležité nebo řekněme povrchní. Sebeláska pro mě bylo cizí slovo.

Časem jsem se vdala a narodily se mi 3 krásné děti a já se rozdávala pro ně. Ze začátku mi to nevadilo a dělala jsem to s upřímnou láskou a nasazením. Jak ale děti rostly, začala jsem být z nějakého záhadného důvodu nespokojená. Vadilo mi, že nemám čas sama pro sebe, zároveň jsem ale u ničeho nevydržela a neměla nikde stání. Takže v nedostatku času zakopaný pes nebyl. V té době se u mě začaly objevovat i různé záhadné choroby.

A TAK ZAČALA MOJE CESTA


Den za dnem jsem pitvala svoje pocity a nahlížela pod pokličku své nespokojenosti. Z velké části pramenila z toho, že jsem cítila, že svého muže nepřitahuji. A postupně ke mně přišlo zjištění, že člověk, aby mohl milovat své bližní, tak musí v první řadě milovat sám sebe. Jak mě mohl můj muž bezmezně milovat, když jsem se nemilovala ani já sama? Jak ale z toho ven?

Jelikož pro mě byly vždy na prvním místě moje děti a peněz nazbyt jsme moc neměli, tak jsem nechtěla utrácet za vlastní krásu, přišlo mi to škoda peněz. Měla jsem pocit, že péče sama o sebe je zbytečný luxus a že si ji nezasloužím. V hloubi duše jsem chtěla být šťastná a krásná, ale nevěděla jsem jak na to.


VŠECHNY JSME KRÁSNÉ A TA KRÁSA VYZAŘUJE Z NÁS


Jednoho dne mě oslovila kamarádka s nápadem, nalíčit a nafotit pár kamarádek a užít si den v ženské společnosti. Mělo se jednat o boudoir, neboli svůdné fotky v prádle nebo jen decentně zahalené. I když jsem do té doby fotografovala spíše děti a rodiny, tak mě nápad nadchnul. Ani spát jsem z toho pořádně nemohla, byla jsem tím úplně posedlá.


Začala jsem se ve svém skromném volném čase vzdělávat a zkoumat různé pózy a nastavení světel, aby se mi první velké focení povedlo. Naše první boudoir party se nakonec nad očekávání vydařila a já se postupně začala focení žen specializovat. Od té doby už uplynula nějaká doba a já nafotila spousty dalších žen. A víte, co? Všechny ženy byly nadšené!


KRÁSNÉ FOTKY JAKO TERAPIE ZVYŠOVÁNÍ SEBE-VĚDOMÍ


Jejich nadšení mě neskutečně nakazilo a tak jsem se rozhodla, že se potřebuji nechat taky vyfotit. A byl to pro mě životní zážitek! Z krásných fotek jsem měla nepopsatelnou radost. Koupala jsem se v tom úžasném pocitu, že se sama sobě líbím a že se mám fakt ráda

 

Proč mě nenapadlo dřív, že vlastní krásné fotografie mohou mít léčebnou moc? Tolik let jsem se trápila a teď na prahu čtyřicítky mi to teprve došlo!!! Pochopila jsem, že krása je stejně důležitá jako rozum a cit. A taky mi došlo, že je načase toto poselství sdělit i ostatním pochybujícím ženám. Naučit je, že navzdory historicky zakořeněnému faktu, že cítit se krásně je nevhodné, neslušné nebo povrchní, je krása důležitá. Všechny jsme krásné a ta krása vyzařuje z nás, jen my samy to často nevidíme.

 

Následuji své srdce a pomáhám i ostatním ženám svým uměním odhalit jejich vlastní krásu a zasívat v nich semínko sebelásky a sebepřijetí. Tím jim krůček po krůčku ukazuji cestu k lepšímu životu a ony se na ni rády vydávají. Díky svým zkušenostem s fotografováním z různých úhlů objektivu vím, co které ženě lichotí.

Potkávám krásné a milé ženy a měním jejich nedostatky v přednosti, učím je milovat svá těla a jsem součástí jejich proměny v dokonalé láskyplné bohyně..

 

I VÁM SKRZE SVŮJ OBJEKTIV RÁDA NASTAVÍM ÚHEL POHLEDU, KTERÝ ODHALÍ VAŠI JEDINEČNOU KRÁSU.