Ukazuji ženám jejich jedinečnost


Vždy mě fascinovaly ženy, které dávají do podnikání svoje srdce a tvoří si tak život svých snů. Neomylně mě to vedlo k mému vlastnímu podnikání a mé vášni, kterou je poznávání a fotografování žen.


Ukazuji ženám jejich jedinečnost, ať už jde o fotky pro osobní nebo podnikatelské účely.

Pomáhám jim spatřit to, co je v nich nejkrásnější, a to je jejich vnitřní krása.


Těší mě, když vidím, že jim moje fotografie pomáhají zvyšovat sebevědomí nebo budovat jejich vysněné podnikání a dělat svět lepším místem.

DOVOLUJI SI ZAHODIT STRACH, OTEVŘÍT SE ŽIVOTU A ZÁŘIT. A TAK SE STAŇ!


Představ si, jaké by to bylo žít ve světě, kde by se nikdo s nikým nesrovnával. Kde bychom se nestyděly žít svobodně a vyjadřovat svoje pocity. Neměly žádné starosti a ničeho se nebály. Byly bychom všechny krásné a milované. Ve světě zázraků. Představ si to. Jak by ses cítila?


Tohle je moje vize, moje nejkrásnější představa. Tohle je moje představa ráje a můj cíl, moje realita.


A jak víme, realita je odrazem našeho myšlení. Někdy si ani myslet a snít neodvažujeme. A to je škoda. Protože tady je ta křižovatka.


Můžeš kráčet po té dobrodružné cestě za svou jedinečností a já tě v tom mileráda podpořím stejně jako ty stovky žen, se kterými jsme se v určité fázi našich cest potkaly. Pomůžu ti objevit tu tvou jedinečnou esenci, kterou máš jen ty a nikdo jiný na světě. Protože já VÍM, že jsi božská.


Tak kudy odbočíš?