...

Kde fotografuji

Je možné fotografovat v ateliéru v Praze nebo kdekoliv v přírodě. Dalšími vhodnými místy, kde můžou vzniknout fotografie je třeba kavárna, knihovna, tělocvična. Záleží na tobě, které místo si tě zavolá.

Jak dlouho se věnuji fotografování

Fotografování se věnuji zhruba 10 let. Zpočátku jsem se zaměřovala na rodinná fotografování a fotografie dětí. Postupně jsem se nadchnula pro fotografování žen. Zjistila jsem, že to nemusí být vždy jen o zachycení povrchní krásy, ale že je to vlastně terapeutická metoda práce s tělem a se záměrem.

Kolik fotografování stojí

Považuji fotografování a celý zážitek od seznámení až po předání fotografií za investici. Stejně jako u svatebních fotografií investujeme do společných snímků s manželem, tak zde vidím důležitost investice sama do sebe jako projevu lásky sama k sobě, která se nám vrátí. Navíc nám zůstanou nádherné vzpomínky v podobě fotografií a fotoknihy. Pro aktuální ceník mě kontaktujte.

Kolik dostaneš fotek

V základním balíčku dostaneš 30 upravených fotografií. Pokud bys chtěla více fotek, tak není problém se domluvit na jiném počtu.

Retuše fotek

Snažím se vést ženy k tomu, aby se přijímaly takové jaké jsou, ale plně rozumím tomu, že každá jsme v určité fázi sebepřijetí a tak nabízím i možnost fotky decentně vyretušovat.

Kolik času fotografování zabere

Celý proces od přípravy a líčení až po samotný proces fotografování trvá 4-5 hodin. Ve VIP balíčku, kde dostanete možnost si vybrat fotky v ten samý den počítejte se 6-7 hodinami.

Jak se můžeš objednat

Na stránce "Kontakt" je formulář, který vyplň. Já se ti ozvu.

Pomůžu ti s plánováním

Ano, naše první setkání proběhne asi týden před fotografováním, kde probereme všechny tvoje otázky a celou akci dopředu naplánujeme. Probereme oblečení a celkovou vizáž.

Co si máš obléct na sebe

Všechny podrobnosti probereme na plánovací schůzce. Doporučuji zvolit zhruba rozdílné 3 outfity, které si postupně převlečeš. Oblíbená je sada spodního prádla, body, župánek, svetřík apod.

Máš další otázky?

Ráda ti je zodpovím


napiš mi